Zdravé ubytování s tradicí

Původní tradiční a stylová tesaná roubená stavba, zachovávající historický ráz kraje je uvnitř moderně a pohodlně vybavena. Budete tak moci vychutnat ubytování v historicky tradiční stavbě jeko ve skanzenu, uvnitř přitom komfortně a nově rekonstruované.

Robustní celodřevěná stavba si udržuje velmi příjemné klima, takže budete velmi mile překvapeni ubytovánim v příjemných a zdraví prospěšných podmínkách vhodných pro jakoukoli činnost. 
Dřevo je skvělý tepelný izolátor - v létě je uvnitř domu příjemně chlad a v zimě naopak příjemně teplo.

Zdravé ubytování v celodřevěné stavběDřevo dýchá, filtruje a uvolňuje kyslík do prostředí, v kterém žijí lidé, stará se o příjemné klima a vlhkost v místnostech v každém ročním období. Působí tedy jako přírodní klimatizace.

Jistě už jste někdy zažili ubytování ve zděných stavbách kde jste se v noci nemohli vyspat v pokoji s naplno puštěným radiátorem? Bylo vám v noci horko a zima zároveň? Po návratu z tůry nebo ze sjezdovky se vám nedařilo usušit mokré věci?
Ubytování v roubence řeší všechny tyto problémy. Jsme si jisti, že zde se velmi pohodlně vyspíte ve velmi příjemných klimatických podmínkách. Chata je vybavena ústředním topením s termostatickými hlavicemi na každém radiátoru, takže si zvolíte na každém pokoji teplotu jaká vám nejlépe vyhovuje.   

Ubytování vhodné pro hosty s alergiemi či respiračními problémy. 

Celodřevěná stavba absorbuje škodlivé civilizační produkty a neutralizuje vliv geopatogenních zón, udržuje relativní vlhkost vzduchu mezi 50 – 60%.
Odbourává prach, což uvítají lidé, trpící alergiemi. Díky svým vlastnostem udržuje elektrostaticky neutrální prostředí s vyrovnaným mikroklimatem.

Dřevo také příznivě ovlivňuje vlhkostní poměry v místnostech, protože absorbuje přebytečnou vlhkost, nebo ji naopak uvolňuje. Ubytování v roubené chatě tedy také prospívá lidem s respiračními problémy.

Zvolíte si pouze pro vás příjemnou teplotu a dřevostavba se postará o ideální vyrovanání vlhkosti vhodné pro zdravý pobyt. Umocníte tak účinky zdravého pobytu na čerstvém vzduchu.

Ubytování v hostorickém roubeném domě má naprosto nenapodobitelný a jedinečný půvab. Vzhledem ke specifickým vlastnostem dřeva jsou roubené domy výborné pro zdravý způsob života a styl bydlení.


Pronájem chaty s vířivkou a saunou

Nabízíme ubytování v další lokalitě na Třeboňsku.
Luxusní chata v Roudné s vířivkou, saunou a dalším komfortním vybavením. 

    


 

 

 

 

 

   


tel: +420 607 444 888

Kam na lyže?

 


Naše restaurace


 Naše ubytování pro více lidí?

- Adršpašsko, Broumovsko -
Využijte nedaleké ubytování v apartmánech Penzionu Jívka nebo Penzion Budopartner které jsou určeny pro větší skupiny, rodiny s dětmi či firemní soustředění. Jsou zde luxusně vybavené pokoje - apartmány i pokoje hotelového typu. K dispozici je učebna, sportovní vybavení, FITNESS, dětské hřiště a venkovní posezení. 

 


Naše rekreační objekty v okolí?

Ubytování v penzionu s luxusně vybavenými pokoji.

Restaurace u Medvěda
Zajištění dopravy autobusy i mikrobusy.
Náš partner

 

česky deutsch