Komplexní služby pro sportovní a zájmové kluby a skupiny

Chata Roubenka Stárkov je vhodná k ubytování pro 8 osob. Většímu týmu jsme ovšem schopni nabídnout také nedaleký objekt Penzion Jívka pro nejméně 30 osob a prostornou a moderně rekonstruovanou tělocvičnu i sál až pro 100 osob.

Penzion Jívka nabízí nejen ubytování, ale i dokonalé zázemí pro sportovní a zájmové kluby a skupiny. Vítáme účastníky tanečních soustředění, taneční školy, spolky, kurzy, ůčastníky šachových utkání, skupiny cvičení jógy, pilates, účastníky hromadných soustředění stolních a deskových her, backgammonu, dámy, knoflíkové kopané, stolní hokej, stolní hry Go, scrabble, warhammeru či přátele vojenské historie a další.

Prohlédněte či stáhněte si plánky penzionu s popisem místností a rozvrhněte si zde ubytování.

Jsme tu pro Vaši akci! Ubytování, doprava a spolupráce při zajištění programu.

Vám všem, ale i dalším skupinám u nás nabízíme hezké ubytování v apartmánech, dopravu 52 místným autobusem, pronájem prostorného sálu či tělocvičny, školící místnost s tabulí a projektorem. 

Pronájem sálu až pro 100 osob

K dispozici je prostorný vytápěný sál naší Restaurace u Medvěda, který je možné využít pro hry i sportovní aktivity. Po dohodě je možné využít nově rekonstruovanou tělocvičnu v Jívce.

  

Učebna s projektorem a tabulí

Můžete využít prostornou školící místnost s projektorem, plátnem a s interaktivní tabulí Smart board, kde mohou nerušeně probíhat Vaše prezentace, školení nebo promítání. K dispozici je i běžná tabule pro křídu.

Učebna - školící místnost s projektorem a plátnem Učebna - školící místnost s projektorem a plátnem

Další jídelní a zasedací prostory

Pro menší porady a soustředění nebo zábavu v užších skupinkách plně poslouží vybavené posezení náležící k apartmánům.

 Kuchyně - apartmán 3 Jídelna - apartmán 1 

Volný čas v penzionu Jívka

K dispozici je prostorný altán s krbem, kde si jistě můžete i připravit pěkné odpolední nebo večerní posezení s grilováním.

    Ping-pongový stůl 

Pro ubytované hosty je také připravena prostorná tělocvična s kvalitně vybaveným fittness zařízením.

Fitness Jívka Fitness Jívka Fitness Jívka
Fitness v penzionu Jívka Fitness v penzionu Jívka 

K dispozici je také pingpongový stůl, kulečník a minifotbálek.  V celém areálu penzionu je možné zdarma využívat Wi-Fi síť.

Výlety do okolí

Výlety do okolí pro Vás zajistíme včetně dopravy naším 52 místným autobusem Bova.

Adršpašské skály 

Ubytování pro skupiny

K ubytování pro váš tým nebo klub je možné využít až 28 míst. Penzion Jívka je vybaven apartmány i pokoji hotelového typu. Prohlédněte si dispozice.

Doprava zajištěna! Kluby přivezeme i odvezeme.

Pro dopravu skupin, jejich pohyb po okolí a samozřejmě i odvoz můžeme nabídnout některý z našich minibusů pro 8 nebo 15 osob a také autobus Bova pro 52 osob, to vše se zkušeným řidičem.

Stravování

Stravování penzionu je zajištěn vyhlášenou kuchyní naší Restaurace u Medvěda.
Stravovat se tak můžete přímo v penzionu, nebo v restauraci. Díky tomuto propojení mohou skupiny využívat také všechny výhody, které restaurace poskytuje, jako například další prostory pro vaše činnosti. Včetně prostorného sálu až pro 100 osob, který lze využít i pro sportovní aktivity. 

   

Program pro nepříznivé počasí

Po dohodě je možné využít nově rekonstruovanou tělocvičnu s posilovnou v Jívce. K dispozici je také prostorný vytápěný sál naší Restaurace u Medvěda, který je možné využít pro hry i sportovní aktivity.

  


 

 

 

 

 

   


tel: +420 607 444 888

Kam na lyže?

 


Naše restaurace


 Naše ubytování pro více lidí?

- Adršpašsko, Broumovsko -
Využijte nedaleké ubytování v apartmánech Penzionu Jívka nebo Penzion Budopartner které jsou určeny pro větší skupiny, rodiny s dětmi či firemní soustředění. Jsou zde luxusně vybavené pokoje - apartmány i pokoje hotelového typu. K dispozici je učebna, sportovní vybavení, FITNESS, dětské hřiště a venkovní posezení. 

 


Naše rekreační objekty v okolí?

Ubytování v penzionu s luxusně vybavenými pokoji.

Restaurace u Medvěda
Zajištění dopravy autobusy i mikrobusy.
Náš partner

 

česky deutsch