Penzion Broumovsko

Ubytování v Penzionu Jívka - v nově zrekonstruovaném penzionu v klidné části obce Jívka – Dolní Vernéřovice. Z jedné strany je obklopený krásnou krajinnou oblastí Jestřebích hor, na straně druhé se nachází CHKO Broumovsko. Nedaleko jsou známé Adršpašsko - Teplické skály, stolová hora Ostaš, Broumovské stěny, Jiráskovy skály, národní parky Stolové hory v Polsku, Broumov.

K dispozici jsou pokoje hotelového typu i vícelůžkové apartmány nadstandardně vybavené několika televizemi se satelitem a DVD, lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou a automatickou pračkou. V celém penzionu lze využít síť Wi-Fi.

V případě nepříznivého počasí je možné využít tělocvičnu, fitness, prostorný sál, učebnu, kulečník, pingpong a mnoho dalších aktivit.

Navštivte www.penzion-jivka.cz

Ložnice - apartmán 1
Ložnice - apartmán 1

 

Koupelna - apartmán 3
Koupelna - apartmán 3

Kuchyně - apartmán 3
Kuchyně - apartmán 3

Kuchyně - apartmán 2
Kuchyně - apartmán 2

Kuchyně - apartmán 1
Kuchyně - apartmán 1

     

 

 

 

 

 

   


tel: +420 607 444 888

Kam na lyže?

 


Naše restaurace


 Naše ubytování pro více lidí?

- Adršpašsko, Broumovsko -
Využijte nedaleké ubytování v apartmánech Penzionu Jívka nebo Penzion Budopartner které jsou určeny pro větší skupiny, rodiny s dětmi či firemní soustředění. Jsou zde luxusně vybavené pokoje - apartmány i pokoje hotelového typu. K dispozici je učebna, sportovní vybavení, FITNESS, dětské hřiště a venkovní posezení. 

 


Naše rekreační objekty v okolí?

Ubytování v penzionu s luxusně vybavenými pokoji.

Restaurace u Medvěda
Zajištění dopravy autobusy i mikrobusy.
Náš partner

 

česky deutsch